niedziela, 5 marca 2017

Juice Drinkers with friends!
Pogoda za oknem wreszcie sprzyja wyjściu z domu, więc dzisiaj razem z moimi kumpelami postanowiłyśmy wybrać się do Juice Drinkers w Poznaniu. Jeśli będziecie w Poznaniu i chcecie napić się świeżo-wyciskanego, pysznego soku, to koniecznie musicie odwiedzić, to miejsce! Do wyboru macie lokal na ulicy Dąbrowskiego lub Fredry. Soczek możecie wypić w klimatycznym miejscu lub wziąć go ze sobą na wynos, dodatkowo możecie zjeść zdrową i smaczną kanapkę.W prawdzie nie byłam nigdy na Fredry, ale na Dąbrowskiego lokal nie jest duży, także w godzinach szczytu może być problem z miejscem. Jeśli jednak traficie na odpowiednią porę z pewnością będzie, to odpowiednia przestrzeń na spotkanie z przyjaciółmi, wyjście z drugą połówką czy chwilę sam na sam z dobrą książką. 
Soczki nie tylko ładnie wyglądają, ale i pysznie smakują! Są wyciskane na miejscu, ze świeżych owoców i warzyw. Dodatkowo możecie wybrać sobie super naklejkę, która pasuje do waszego nastroju, charakteru czy po prostu Wam się podoba ;) Na wyjście z dziewczynami postanowiłam ubrać się na luzie. Ostatnio spodobało mi się połączenie bluzy z kapturem i kurtki jeansowej, ta akurat jest ze strony shein i możecie kupić ją tutaj.
Dajcie znać, czy chcecie więcej postów o różnych fajnych miejscach, do których możecie się wybrać w Poznaniu lub w innych miastach :)


Zapraszam również na:3 komentarze: