niedziela, 28 grudnia 2014

Wyznaczajmy cele i nie bójmy się marzyć!

Jaka szkoda, że święta minęły tak szybko! Uwielbiam kiedy cała rodzina jest razem ( a trochę nas jest) i tak naprawdę jest mało okazji do tego byśmy widzieli się w komplecie, ale kto wie może w tym roku, to się zmieni. Mimo, to jeszcze trochę wolnego przede mną, teraz przyszedł czas na wypisanie wszystkich celów na ten rok i podsumowanie tego roku, który właśnie się kończy. Mimo, że czas ten jest idealny do wyznaczania sobie marzeń, to pamiętajmy, żebyśmy się nie ograniczali w ciągu całego roku, jeśli spełnicie jedno, zapiszcie drugie, a dodatkowo wyznaczajcie nie tylko małe cele, ale pomyślcie też o dużych. Zmobilizujcie się i niech plany na nowy rok nie będą tylko kolejną bezsensowna listą, która będzie leżeć głęboko w szufladzie, patrzcie na nią, co jakiś czas i zróbcie coś w tym kierunku, by 31 grudnia 2015 roku powiedzieć sobie, to był udany rok! 

płaszcz- cropp koszula- reserved spódniczka- sh pasek- sheinside rajstopy- no name buty- ccc

Ten rok niewątpliwie był bardzo udany! Tyle się działo, że ciężko byłoby, to wymienić, ale co najważniejsze zrobiłam bardzo wiele, by spełniać swoje marzenia, dużo nowych doświadczeń, poznanych ludzi, wyjazdów, pracy, ale i dobrej zabawy z ludźmi, którzy byli lub nadal są dla mnie ważni. Jedno wiem na pewno ten rok będzie jeszcze lepszy, także i wam życzę, żeby rok 2015 był jeszcze lepszy niż ten!!! 

13 komentarzy:

 1. Great post! You look beautiful! I hope that you have a great day! I would love to follow each other, just let me know! Please keep in touch :)
  Bree
  Quirky, Brown Love

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale wyglądasz :) Mądry post! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie wyglądasz :)
  gdzie robiłaś nagłówek?
  możesz u mnie odpisać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Już w tej chwili mogę powiedzieć, że nie zmarnowałam tego roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To był dobry rok. Bardzo ładny strój :)

  OdpowiedzUsuń
 6. skoro 2014 udany to życzę by 2015 był jeszcze lepszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tobie równiez Kochna zycze aby ten rok był jeszcze lepszy!:)
  Super wyglądasz ;*
  Buziaki ;*
  Ps. Zapraszam na konkurs do mnie na fp ;*
  https://www.facebook.com/Magiclovv

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie wyglądasz,tak trzymaj.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ślicznie jak zawsze wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń